Raskaankaluston yhteystiedot


Osastopäällikkö
Henry Andberg
puh. 010 6501 254, gsm 050 3066 787
henry.andberg@koivunen.fi

Apulaisosastopäällikkö
Markku Virkki
puh. 010 6501 445, gsm 050 3377 101
markku.virkki@koivunen.fi

Koivunen Oy Oulu

Aluepäällikkö
Hannu Anttila
puh. 010 6501 256, gsm 050 3568 722
hannu.anttila@koivunen.fi

Myynti
Antti Lievonen
puh. 010 6501 391
antti.lievonen@koivunen.fi

Pasi Huhta
puh. 010 6501 392
pasi.huhta@koivunen.fi

Mika Ryhänen
puh. 010 6501 393
mika.ryhanen@koivunen.fi


Laite- ja varaosamyynti

Myyntipäällikkö
(PM- ja Maxilift-kappaletavaranosturit, Hyvalift-koukkulaitteet)
Mikko Virtanen
puh. 010 6501 240, gsm 050-5446377
mikko.virtanen@koivunen.fi

Myynti / tekninen tuki
(PM- ja Maxilift-kappaletavaranosturit, Hyvalift-koukkulaitteet)
Markus Michelsson
puh. 010 6501 463, gsm 050-5634 810
markus.michelsson@koivunen.fi

Myynti/ tekninen tuki
(PM- ja Maxilift-kappaletavaranosturit, Hyvalift-koukkulaitteet)
Roope Kivitie
puh. 010 6501 252, gsm 050 540 8944
roope.kivitie@koivunen.fi

Maxilift-nosturit, Maxistab-tukijalkasarjat
Pasi Merkkiniemi
puh. 010 6501 419
pasi.merkkiniemi@koivunen.fi

Hyvalift-koukkulaitteet, hydrauliikkakomponentit
Sami Mainola
puh. 010 6501 474
sami.mainola@koivunen.fi

Nostureiden ja koukkulaitteiden varaosat,
nostureiden lisävarusteet

Veli-Matti Kilpijärvi
puh. 010 6501 416
veli-matti.kilpijarvi@koivunen.fi

Puhelinmyynti
puh. 010 6501 420

Kimmo Kutila
puh. 010 6501 323

Marko Liimatta
puh. 010 6501 455

Raskaankaluston myyntiedustajat
Raskaankaluston myyntiedustajat piirijaoilla löydät täältä.